Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • nawóz azotowy do trawy,
  • nawóz azotowy do roślin,
  • nawóz azotowy do kwiatów,
  • nawóz azotowy w płynie,
  • nawóz azotowy z siarką itp.

Nawóz azotowy jest bardzo ważny dla rozwoju wielu roślin. Spora część pobiera azot z gleby w dużych ilościach i gorzej się rozwija wtedy, gdy nie jest nim zasilana. Dotyczy to nie tylko roślin ogrodowych, lecz także ozdobnych. Co ciekawe, nawożenie azotem z pewnością przyczyni się do wzrostu i bujności roślin. Zwiększa masę zieloną oraz plon nasion. Podczas użytkowania trzeba zachować ostrożność i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Zrównoważony skład naszych wyrobów daje pożądane efekty i pozwala zadbać o roślinność.

Każdy plantator doskonale wie, że nawozy azotowe przedłużają aktywność roślin. Nie należy ich podawać jesienią, gdyż to może wpłynąć na nie zahamowanie wegetacji przed mrozem. Nawóz azotowy pod wpływem silnych opadów może rozłożyć się w glebie i zostać wypłukany do głębokiej warstwy. Dawkę trzeba rozłożyć na kilka etapów, a zabieg nawożenia azotem przeprowadza się kilka razy - wiosną oraz latem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która bazuje na solidnych i skutecznych nawozach azotowych. Zakupy w naszym sklepie są gwarancją doskonałej jakości. Służymy doradztwem na każdym etapie wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl