Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Producenci

Obornik

Oferujemy doskonały jakościowo obornik, jaki spełni swoje zadania w każdym gospodarstwie. Jest to popularny nawóz organiczny, który nie jest kłopotliwy w stosowaniu. Na uwagę zasługuje obornik granulowany, który pod względem chemicznym nie różni się niczym od innych opcji. Obornik w ogrodzie ma szereg zastosowań i jest popularnym produktem.

Obornik to nie tylko nawóz ogrodniczy, lecz także polepszacz glebowy. Poza mikro i makroelementami, produkt zawiera też mikroorganizmy, jakie rozkładają materię organiczną z obornika i tworzą cenną próchnicę.

NAWÓZ OBORNIK BYDLĘCY 13L NAWÓZ OBORNIK BYDLĘCY 13L
Cena: 28,99 zł
szt.
zobacz więcej
NAWÓZ OBORNIK KURZY 13L NAWÓZ OBORNIK KURZY 13L
Cena: 28,99 zł
szt.
zobacz więcej
NAWÓZ OBORNIK KURZY 3L NAWÓZ OBORNIK KURZY 3L
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
NAWÓZ OBORNIK KURZY 5L NAWÓZ OBORNIK KURZY 5L
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
OBORNIK KURZY SYPKI 4 L OBORNIK KURZY SYPKI 4 L
Cena: 7,49 zł
szt.
zobacz więcej

W naszej ofercie znajdą Państwo głównie:

 • obornik w workach,
 • obornik z trawy,
 • obornik w płynie,          
 • obornik kurzy granulowany,
 • obornik do warzyw,          
 • obornik do ogrodu,
 • obornik na trawnik,
 • obornik koński,
 • obornik bydlęcy granulowany i wiele innych.

Produkty działają na tej zasadzie, że pozwalają uwalniać substancje mineralne, które są przyswajalne dla roślin. Obornik rozkłada się wolni i równomiernie zaopatruje glebę w składniki pokarmowe. Plusem jest odżywienie gleby i zmiana jej struktury, co przekłada się na przepuszczalność oraz zdolność do magazynowania wody.

Stosowanie obornika bydlęcego, kurzego, czy też końskiego znacznie złagodzi negatywne skutki przenawożenia nawozami sztucznymi. Pamiętajmy o tym, że świeży obornik składa się ze ściółki i odchodów zwierząt gospodarskich. Najczęściej stosuje się obornik bydlęcy, natomiast rodzaje obornika różnią się składem i tym, od jakich zwierząt pochodzą.

Obornik granulowany bydlęcy to zamiennik dla świeżego obornika. Znajduje zastosowanie do upraw rolniczych i ogrodniczych, w tym do roślin ozdobnych, krzewów owocowych, jak i roślin domowych. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy z Państwa znajdzie idealne produkt do swojego gospodarstwa.

Zapewniamy szeroki asortyment i kompleksowe wsparcie na każdym etapie doboru produktów z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i dobrania tego, co spełni swoje zadania. W razie potrzeby służymy pomocą doświadczonych fachowców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl