Producenci
Roundup - fakty i mity

Już od wielu lat jednym z najpopularniejszych produktów do zwalczania chwastów jest Roundup. To popularny herbicyd, który cieszy się popularnością na rynku. Okazuje się, że istnieje sporo badań i teorii na temat właściwości produktu, co nie zawsze jest zgodne ze stanem faktycznym. Co powinniśmy wiedzieć o tym produkcie? Czym jest Roundup? Jakie ma zalety? Kiedy warto po niego sięgnąć?

czytaj całość »
Podstawowe narzędzia w ogrodzie

Dbanie o piękny ogród jest bardzo ważne dla każdego z nas. Musimy pamiętać o tym, aby postawić na nowoczesne narzędzia, które ułatwią cały proces. Dzięki temu pielęgnacja roślin i krzewów stanie się czystą przyjemnością. Istnieje wiele propozycji narzędzi ogrodowych, które każdy posiadacz ogródka powinien mieć. Tak szeroki asortyment daje wiele możliwości. Jakie podstawowe narzędzia w ogrodzie nam się przydadzą? O czym nie możemy zapominać? Co oferuje rynek? Na jakie rozwiązanie postawić?

czytaj całość »
Odstraszacze zwierząt

Zwierzęta mogą zrobić wiele szkód w naszym ogrodzie, na podwórku, czy w gospodarstwie rolnym. W tym wypadku przydadzą nam się odstraszacze zwierząt, które dają pożądane efekty. Nowoczesne urządzenia działają nie tylko wydajnie, lecz także sprawnie i bez zarzutu. Od tej pory sarny, dziki, wilki, kuny i inne gryzonie nie będą niszczyć naszych plonów.

czytaj całość »
Rodzaje nawozów

Nawozy na szeroką skalę są stosowane w gospodarstwach rolnych i ogrodach. Pozwalają one na uzyskanie obfitych plonów i sprawny wzrost roślinności. Sprawdzą się do roślin, warzyw, iglaków, czy też tui, przy czym każdy produkt ma szereg przydatnych cech. Jakie nawozy wybrać? O czym trzeba pamiętać? Czym cechują się dane nawozy? Jak dokonać wyboru?

czytaj całość »
Jak posługiwać się kosą ręczną?

Kosy ręczne cały czas są cenione przez odbiorców. Mimo tego, że pojawiły się nowoczesne technologie, tradycyjne kosy wciąż są popularne. Z pewnością warto wiedzieć, jak naostrzyć kosę i jak z niej korzystać. Gdzie zakupimy to narzędzie? Jak kosić za pomocą ręcznej kosy? O czym warto wiedzieć?

czytaj całość »
Jakiego obornika użyć pod warzywa?

Nawożenie roślin jest niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym i w ogrodzie. Podczas wyboru obornika, postawmy na wysoką jakość i naturalne rozwiązania. Dzięki temu warzywa z uprawy będą bardziej ekologiczne i zdrowe. Niezwykłą popularnością cieszy się zastosowanie obornika. Jaki obornik wybrać? O czym warto pamiętać? Jakie rodzaje obornika są łatwo dostępne? Czym się cechują?

czytaj całość »
Agrowłóknina - do czego służy i jak ją kłaść?

Agrowłóknina to niezwykle ceniony materiał, jaki jest wykorzystywany w ogrodnictwie. Ma on za zadanie głównie okrywać rośliny i ściółkować dane podłoże. Pozwala zahamować wzrost chwastów i ograniczać straty, jakie powstają w zimowe dni. Niezwykle ważne jest dobranie dobrej jakościowo agrowłókniny, którą następnie należy odpowiednio ułożyć. Czym cechuje się ten produkt? Jaki rodzaj agrowłókniny wybrać? O czym warto pamiętać?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl