Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Skorzystać mogą Państwo z następujących rozwiązań:

  • nawóz magnezowo granulowany,
  • nawóz z magnezem i potasem,
  • nawóz magnezowo-wapniowy do trawników,
  • nawóz magnezowy do iglaków,
  • nawóz magnezowy do tui,
  • nawóz magnezowy do pomidorów.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymogom każdego klienta. Nasze nawozy magnezowe to gwarancja doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty już teraz. Nasi doradcy służą pomocą w wyborze odpowiedniej formy nawozu.

Nawóz z magnezem pełni kluczową funkcję w uprawie roślin. Okazuje się, że magnez wchodzi w skład cząsteczki chlorofilu, odpowiada za zielone zabarwienie liści, co z kolei zwiększa zdolność do fotosyntezy. Ponadto, niedobór magnezu powoduje spadek jakości plonu - zmniejsza ilość sacharozy w truskawkach, czy też ilość skrobi w ziemniakach. W tej sytuacji należy jak najszybciej zapobiec zahamowaniu rozwoju roślin, wysuszeniu i zmniejszeniu korzeni. Nawozy magnezowe są konieczne praktycznie u wszystkich roślin uprawnych. Zastosowanie najczęściej wiążą się z truskawkami, kukurydzą, ziemniakami, pomidorami, rzepakiem i roślinami strączkowymi.

Doskonały jakościowo nawóz magnezowo granulowany spełni swoje zadania w wielu uprawach. Jako hodowcy z pewnością pragną Państwo zadbać o właściwą pielęgnację roślin i ich szybki wzrost. W naszej ofercie każdy znajdzie idealne nawozy magnezowe z szerokim spektrum zastosowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl